KURUMSAL


Firmamız 1996'dan beri Marküteri Sektöründe Bulunmaktadır. Gelişen Teknoloji ile Lazer Kesim Giyotin Kesim Doğal Kaplama Dikişi Bantlama ve Ebatlama Yapmaktadır.

Şirketimizin Kurucusu Meral Gökçe Sayısız Başarıya İmza atmıştır. Ankaranın Lider Firmalarına Marküteri Alanında 20 YıldırHizmet Vermektedir. Kültür Bakanlığı Sanatçısı olan Meral GökçeTeknik Bilgilerini Gazi Üniversitesi Bünyesinde Geliştirmiştir.

Firmamız Zengin Kadrosu Sayesinde Patend almanız için özel tasarımlar yapar. İsteğiniz doğrultusunda Karakalem AUTOCAD CORELDRAW kullanarak vektörel çizimlerinizi kesime uygun hale getirir.Arşivi Sayesinde Motifleri, Desenleri Kolayca Bulabilirsiniz.Marküteri Tasarım Olarak işlerinize Çizimden Başlarız. Kaplama Seçimi, Renklendirme, Numune ve Adetli Siparişlerinizi Gününde Teslim Ederiz. Çalışma Prensibimiz Gereği Çizim ve Kesim Yapmak Dışında Siz Ürününüzü Mağazaya Konulana Kadar Arge ve İnovasyon İşlerinizi Yaparız.

Hayalinizdeki Yemek Odası, Yatak Odası, Aksesuar, Lambiri, Kapı Desenleri, Proje İşleri, Ahşap Hediyelik Eşyalar ve aklınıza gelebilecek her türlü malzemeyi marküteri ile taçlandırır.

Kleopatra Sarayından Gelen Marküteri, Marketri, Marquetry, Ahşap Kakmacılık Sanatını Günümüz Mobilyalarına uygulamaktan Gurur Duyuyoruz..

 


Paylaş

E-Postanzı Girin Gelişmelerden Haberdar Olun.