Desenli Marküteri Kapı İmalatı


Titiz ve özverili bir çalışma gerektiren marküteri sanatı, farklı renklerdeki ahşapların bir araya getirilmesi ile gerçekleşmektedir. Renkler, desenler, çiçek motifleri, yöresel, etnik motifler göz kamaştırıcı ahşap sanat eserleriyle bezeli çarpıcı tarzınızı evinizde, işyerinizde hissetmeniz ve hissettirebilmeniz mümkündür. Desenli marküteri kapı imalatı sizlerin zevk ve beğenisi düşünülerek tasarlanır ve günümüz lazer teknolojisi kullanılarak üretimi gerçekleştirilir.

Eşsiz Kapı Desenleri ve İmalatı

Bir mekâna girip çıkmaya yarayan kapılar genellikle birbirlerine benzer olarak üretilir. Ancak bulunduğu mekânda farklılık isteyen kişiler özel tasarımlara başvurarak yaşam alanlarını büyük ölçüde değiştirecek bir yenilik yapmış olur. İhtiyaç doğrultusuna göre farklı renk, şekil ve ebatlarda üretilebilen özel tasarım kapılar hem klasik hem modern evlerin vazgeçilmezi olarak kabul edilmektedir. Ev dekorasyonunda fark yaratarak tarzını göstermek isteyenler tarzlarıyla kapılar seçmekte, döşeme zemini ve duvar rengiyle de uyumlu modellere yönelmektedir. Bu nedenle özel ölçülü olarak üretilen kapı modelleri, standartların dışına çıkmanızı sağlarken sizlerin de zevkini yansıtır.

Desenli marküteri kapı imalatı, geçmişten günümüze değin ulaşan bir sanatın ürünüdür. Bu nedenle bulunduğunuz alanların havasını doğrudan değiştirerek kendine has bir tarza bürünmesine neden olur.

Meral Marküteri ve Tasarım ile Desenli Marküteri Kapı İmalatı

Çizim yapılan desenlere uygun ağaç kaplama çesitleri alınarak Co2 Lazer Makinesinde kesilmekte hemen ardından kaplamalar puzzle gibi toplanarak solvent bant ile birbirine bantlanmaktadır. El işçiliği ve lazer kesimin birleşmesinden doğan desenli marküteri kapılarımız ise yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve sizleri eşsiz marküteri sanatıyla buluşturmak için hazır hale getirilmektedir.

Sanatı seven insanlar için desenli marküteri kapı imalatı ile özel bir kapıya sahip olmak bir ayrıcalık olarak görülmelidir. Eski çağlardan günümüze değin gelen Marküteri sanatı en önemli ahşap sanatlarından birisidir. Firmamız marküteriyi günümüz lazer teknolojisiyle buluşturarak sizlere sunar. Renkler, desenler, çiçek motifleri, yöresel, etnik motifler göz kamaştırıcı ahşap sanat eserleriyle bezeli çarpıcı tarzınızı evinizde, işyerinizde hissetmeniz ve hissettirebilmeniz mümkündür.

Eğer siz de marküteri sanatına ait desenli marküteri kapı imalatı ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilir dekorasyonlarınızı değiştirecek, bulunduğu alanın havasını değiştirecek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 


Paylaş

E-Postanzı Girin Gelişmelerden Haberdar Olun.