El İşçiliği Marküteri Motif


Marküteri sanatı, değişik renklerde ahşap kaplamaların kesilmesi ve ardından da iç içe yerleştirilmesi sonucu meydana gelir.  Boya kullanılmadan ağaçların doğal renkleri ile yapılan bir oyma sanatı olarak açıklayabileceğimiz marküteri sanatında malzemenin kalitesi kadar profesyonelliğin de önemi bulunur. En üst düzeyde ahşap işleme bilgisi ve el işçiliği gerektirmektedir. Bu nedenle firmamız Meral Marküteri ve Tasarım el işçiliğine büyük önem vermekte, el işçiliği marküteri motifleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Marküteride El İşçiliğinin Önemi

Titiz ve özverili bir çalışma gerektiren marküteri sanatı, farklı renklerdeki ahşapların bir araya getirilmesi ile icra edilir. Bu da ortaya çıkan ve yapılan her eserin kişiye özel olduğuna işaret eder. Bu nedenle eşsiz diyebileceğimiz bu sanatta aynı ürünün ikincisini yapmak mümkün olmamaktadır. Ahşabın içindeki desen her zaman değiştiği için aynı deseni bulmak oldukça zordur.

Çizim yapılan desenlere uygun ağaç kaplama çesitleri alınarak Co2 Lazer Makinesinde kesilmekte hemen ardından kaplamalar puzzle gibi toplanarak solvent bant ile birbirine bantlanmaktadır. El işçiliği ve lazer kesimin birleşmesinden doğan marküteri ürünlerimiz ise yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve sizleri eşsiz marküteri sanatıyla buluşturmak için hazır hale getirilmektedir. Meral Marküteri ve Tasarım sizler için özel olarak hazırlanan el işçiliği ve eşsiz tasarım zevkinin harmanlandığı ürünler üretmektedir.

Meral Marküteri ve Tasarım ile El İşçiliği Motifleri

1996 yılından beri kendine has ince dokunuşlarla sanatını icra eden firmamız Meral Marküteri ve Tasarım marküteri sanatına hizmet eden alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Profesyonel ve zevkli dokunuşların bir arada harmanlandığı ürünlerimizin bir benzerini bulmak mümkün değildir. Geniş beğeni ve gelişmiş zevk ürünleri olarak açıklayabileceğimiz tasarımlarımız el işçiliğinin ve ahşap bilgisinin ortak ürünüdür.

Ancak bulunduğu mekânda farklılık isteyen kişiler özel tasarımlara başvurarak yaşam alanlarını büyük ölçüde değiştirecek bir yenilik yapmış olur. İhtiyaç doğrultusuna göre farklı renk, şekil ve ebatlarda üretilebilen el işçiliği motifler hem klasik hem modern evlerin vazgeçilmezi olarak kabul edilmektedir.

Meral Marküteri ve Tasarım yaşam alanlarınızın havasını değiştirecek, tarzınızı en doğru şekilde yansıtacak ürünleri ince bir el işçiliği ile üretir. Faaliyete geçtiği günden bu yana tasarım ve uygulama alanlarında çok kısa sürede büyük yol kat eden ve gerçekleştirdiği marküteri sanatı ile müşterilerin takdirini kazanan firmamız çalışmalarına kendini yenileyerek ve sürekli olarak geliştirerek devam eder. Eğer siz de marküteri ve el işçiliğinden doğan harika motifler ve eşsiz tasarımlar ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilir, bununla birlikte dekorasyonlarınızı değiştirecek, bulunduğu alanın havasını değiştirecek birbirinden farklı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 


Paylaş

E-Postanzı Girin Gelişmelerden Haberdar Olun.