Marküteri Tasarımlı Aksesuarlar


Marküteri sanatı, eski çağlardan günümüze değin icra edilen bir sanattır. Özel, eşsiz ve çarpıcı olarak nitelendirebileceğimiz marküteri tasarımlı aksesuarlar ve diğer marküteri ürünleri firmamız Meral Marküteri ve Tasarım tarafından günümüz lazer teknolojisi ile buluşarak sizlere ulaştırılır.

Marküteri sanatı, değişik renklerde ahşap kaplamaların kesilmesi ve ardından da iç içe yerleştirilmesi sonucu meydana gelir.  Boya kullanılmadan ağaçların doğal renkleri ile yapılan bir oyma sanatı olarak açıklayabileceğimiz marküteri sanatında malzemenin kalitesi kadar profesyonelliğin de önemi bulunur. En üst düzeyde ahşap işleme bilgisi ve el işçiliği gerektiren Marküteri Tasarımlı Aksesuarlar yine firmamız tarafından sizlere verilen hizmetlerimizdendir.  Eğer siz de ilgi çekici, benzersiz ve sizlere özel olarak hazırlanmış aksesuarlarımızı merak ediyorsanız inceleyebilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Marküteri Tasarımı

Titiz ve özverili bir çalışma gerektiren marküteri sanatı, farklı renklerdeki ahşapların bir araya getirilmesi ile gerçekleşmektedir. Bu da ortaya çıkan ve yapılan her eserin kişiye özel olduğuna işaret eder. Bu nedenle eşsiz diyebileceğimiz bu sanatta aynı ürünün ikincisini yapmak mümkün olmamaktadır. Ahşabın içindeki desen her zaman değiştiği için aynı deseni bulmak oldukça zordur. Bu nedenle firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilen marküteri tasarımlı aksesuarlar için biricik demek doğru olacaktır.

Renkler, desenler, çiçek motifleri, yöresel, etnik motifler göz kamaştırıcı ahşap sanat eserleriyle bezeli çarpıcı tarzınızı evinizde, işyerinizde hissetmeniz ve hissettirebilmeniz mümkündür. Sevdikleriniz için eşsiz ve harika olacak marküteri tasarımlı aksesuarlar sizlerin zevk ve beğenisi düşünülerek tasarlanır ve üretimi gerçekleştirilir.

Meral Marküteri ve Tasarım ile Aksesuar

1996 yılından beri kendine has ince dokunuşlarla sanatını icra eden firmamız Meral Marküteri ve Tasarım marküteri sanatına hizmet eden alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Profesyonel ve zevkli dokunuşların bir arada harmanlandığı ürünlerimizin bir benzerini bulmak mümkün değildir. Geniş beğeni ve gelişmiş zevk ürünleri olarak açıklayabileceğimiz tasarımlarımız el işçiliği ve günümüz teknolojisinin birleşimi ile meydana gelir.

Eğer siz de marküteri sanatına ait marküteri tasarımlı aksesuarlar ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilir dekorasyonlarınızı değiştirecek, bulunduğu alanın havasını değiştirecek, sevdiklerinizi çok mutlu edecek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

 


Paylaş

E-Postanzı Girin Gelişmelerden Haberdar Olun.